Hakkımızda

Sitemiz Eğitim – Öğretim gören tüm öğrencilere sınavları için ücretsiz bilgi aktarımı sağlan bir platform olarak yayınlanmıştır. Genellikle eğitim ile ilgili Konuları, Soru Dağılımları, Çıkmış Sorular, Deneme Sınavları, PDF Dosyaları, Nedir?, Kimdir?, Nasıl Yapılır gibi kategorilerle ilgili 2020 yılında eğitim hayatına girmiş bulunmaktadır.

Türkiye’de öğrenim gören tüm öğrencilerin eğitilmesinde rol alarak, öğrencilerin kendini geliştirmesinde, daha iyi yerlere gelebilmek için kendi aralarında bilgi alışverişinde bulunmasına ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır. Eğitim – Öğretim yılında öğrencileri en iyi şekilde motive etmek, onların gelişmesine katkıda bulunmak için kurulan Bilgi Pınarı şimdiye kadar hedeflerine ulaşmış bulunmakta ve öğrencilere sunduğumuz bu bilgilerle kendimizle gurur duymaktayız.

Sitemiz tarafından öğrencilere sunulan tüm araçları, mağaza, soru-cevap, blog ve daha birçok servisi kullanarak olarak hemen sitemiz de bilgi depolamaya başlayabilirler. Sitemize kayıt olmak isteyen tüm kullanıcılar Gizlilik Politikamızı, Mesafeli Satış Sözleşmemizi, Teslimat ve İade Politikamızı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bizim ile iletişime geçmek için abuse@mertege.net mail adresini kullanabilirsiniz.